Pokémon: Survival Island

11.3

Pokemon adasında ekstrem bir hayatta kalma

5.0

1

139.9k

Bu uygulamayı oyla

Pokemon: Survival Island, Pokemon ve Minecraft gibi çeşitli isimleri bir araya getiren rol yapma ve hayatta kalma oyunudur. Oyunun en başından itibaren, tüm Pokemonları, hikayenin arka planını ve çalışma tablosu üzerine sayısız nesne ekleyebileceğiniz fırsatlar kazanacaksınız.

Oyunun hikayesi çeşitli alternatifler arasından seçerek oluşturabileceğiniz kahramanımızın gemisi ile başlar ve terk edilmiş adada gemi enkazının tek hayatta kalanı olarak devam eder. Bu yüzden, kahramanımızın bir anda kendini bulduğu düşman ortamından kaçmak için elinden gelen her şeyi yapması gerekir... tabi ki oyunun en başındaki Pokemon’un yardımıyla.

Oyunun başlarında, hangi Pokemon’la başlamanız gerektiğini seçebilirsiniz (sadece ismi büyük harflerle yazmanız gerekir), fakat yeni poketop yaratma olasılığı sayesinde grubun için daha fazla Pokemon kazanmaya çalışabileceksiniz.

Oyun tabi ki Pokemonlar için sıra tabanlı savaş sistemi kullanır. Ne tarz bir saldırı gerçekleştireceğinizi ve kaçmak mı yoksa tedavi edici öğeleri kullanarak araya girmek mi istediğinize karar verebilirsiniz.

Terkedilmiş adada bulunan klasik tehlikelerin yanı sıra tarihi bir medeniyete ait bir çok tapınak da görebilirsiniz. Oyunun içinde bir çok garip nesneyi ve Pokemon’u da bulabilirsiniz; fakat tabi ki de bunlara ulaşmak kolay değildir.

Pokemon: Survival Island çok çeşitli türlerle birlikte gelen eksiksiz bir oyundur. Grafikleri ise direkt olarak Nintendo’dan alınmıştır ve saga severlere de oldukça tanıdıktır.
Uptodown X